درباره ما

شرکت توسعه و تجهیز پرکین ایرانیان

شرکت توسعه و تجهیز پرکین ایرانیان با بهره گیری از کادر فنی فروش، مهندسین سرویس با تجربه و اساتید مجرب بنیان گردیده است. این مجموعه با توجه به تجربیات و تواناییهای موجود و با ارایه مشاوره های علمی از زمان انتخاب دستگاه های آزمایشگاهی، علمی و تحقیقاتی مورد نظر و در حین بررسی کاربردها تا استفاده بهینه از این سیستم ها، در تمامی مراحل همراه شما میباشد.

این شرکت با بهرگیری پشتیبانی فنی از شرکت های معتبر جهانی از جمله Agilent، Perkin Elmer، Waters و دانش برخاسته از دل تجربه سالیان و با دسترسی به منابع متعدد تامین کالا و همچنین با در اختیار داشتن واحد بازرگانی خارجی به واسطه وجود دفتر در خارج از کشور همواره به دنبال جلب اطمینان مشتریان با ارائه خدمات پس از فروش شامل، نصب، راه اندازی، آموزش و گارانتی و تامین قطعه در سطح استانداردهای بین المللی میباشد.

استراتژی بنیادین این شرکت ارائه خدمات ویژه در تمامی مراحل و بویژه آموزش های پیوسته، برگزاری سمینارها و ارائه مشاوره های علمی توسط کارشناسان مجرب، پس از تامین دستگاه های پیشرفته آزمایشگاهی می باشد.

با تاسیس این شرکت تلاش شده است تا با به کارگیری شیوه‌های نوین بازرگانی و الگوهای مدرن خدمات در کشوری مملو از توانایی، سرمایه و استعدادهای بالقوه، یک حرکت گروهی برای تامین دستگاه‌های پیشرفته آزمون برای همگامی مراکز علمی و تحقیقاتی کشور با دنیای پر شتاب پیرامون فراهم گردد. در توسعه و تجهیز پرکین ایرانیان از طریق افرادی که مانند شما فکر می کنند و دغدغه هایی چون شما دارند، می توانید نیازهای تخصصی خود را هم سطح و هم تراز با استانداردهای کشورهای توسعه یافته، برآورده سازید.

خط مشی

  • افزايش سطح رضایت مشتریان از طريق شناسايي و تامين نيازها و انتظارات آنها، ارائه مشاوره تخصصی به منظور انتخاب تجهيزات مناسب و تحويل به موقع سفارشات و همچنین ارائه خدمات پس از فروش و پشتيباني مطلوب و پاسخگويي دقيق و به موقع به درخواست آنها.
  • ارتقاء سطح دانش و انگیزه سرمايه‌هاي انساني از طريق فرآهم نمودن محیط کار مناسب و ايجاد سيستم مديريت منابع انساني و آموزش کارکنان
  • افزایش سهم بازار از طريق توسعه فروش، ایجاد تنوع در سبد محصولات، برندسازی و به کارگیری شیوه‌های جدید و موثر بازاریابی
  • به کارگیری راهبردهای مناسب از طریق تجزیه و تحلیل محیط و ارزیابی ریسک‌ها در راستای تامین منافع کلیه ذی‌نفعان

ماموریت ما

تامین و واردات کلیه ی تجهیزات پیشرفته آزمایشگاهی و تحقیقاتی با فناوری های روز دنیا به منظور ارتقاء عملکرد مراکز آزمایشگاهی، تحقیقاتی و  علمی به منظور افزایش توان رقابت پذیری این مراکز در مقایسه با کشورهای پیشرفته.

چشم انداز ما

ایجاد بزرگترین مرکز مشاوره و تجهیز  آزمایشگاه های آنالیز و معتبرترین مرکز فروش و خدمات پس از فروش تجهیزات آزمایشگاهی، تحقیقاتی و صنعتی در کشور